Bresso Premium Class

Bresso Premium Class

 

Bresso Premium Class to wózek, który jest stworzony z najwyższą troską o każdy detal. Stelaż wykończony na wysoki połysk (Aluminium High Gloss) oraz dno gondoli pokryte folią o strukturze karbonu sprawiają, że prezentuje się on naprawdę ekskluzywnie. Gondola została wykończona atrakcyjnym aluminiowym profilem, co stanowi unikalny dodatek do wózka.

STELLA to połączenia kolorów, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Srebrny stelaż to dla Ciebie za mało? Wybierz konstrukcję w kolorze miedzi! Lśniące detale doskonale współgrają z granatową lub czarną tapicerką. Masz już swój ulubiony kolor z kolekcji STELLA?

W gondoli wózka można liczyć na bardzo szeroki zakres regulacji pochylenia budki – można odgraniczyć dziecko od chłodu czy wiatru. Odkrywany panel wentylacyjny pozwala na odprowadzanie ciepła z wnętrza wózka. Co więcej na dole misy umieszczono regulowane kratki wentylacyjne pozwalające na dopływ świeżego powietrza. Na dole gondoli znajduje się wysuwane pokrętło, które odpowiada za regulację oparcia – zmiana położenia jest możliwa bez konieczności wyjmowania dziecka z wózka.

Spacerówka wózka także ma szeroki zakres położenia budki, w związku z czym sprawdzi się zarówno podczas słonecznego, jak i wietrznego dnia. Szeroki zakres regulacji położenia oparcia oraz podnóżka sprawia, że dziecko można ułożyć w wygodnej pozycji – włącznie z leżącą. Także tutaj można liczyć na odkrywaną siatkę wentylacyjną, która pozwoli na szybkie wydostanie się nadmiaru ciepła z wózka.

W Bresso zastosowano bardzo dobrą amortyzację, która sprawia, że nawet podczas jazdy po nierównościach można liczyć na absorpcję wstrząsów. Odpowiadają za to tylne regulowane amortyzatory oraz boczne amortyzatory Soft/Hard. Dzięki takim systemom można dostosować zawieszenie do gładkiej lub nierównej nawierzchni. W Bresso Premium Class zastosowano także system SAS (Shock Absorption System), czyli innowacyjne przednie amortyzatory, a także DMS (Direction Memory System), który zapamiętuje położenie koła po oderwaniu od podłoża. Wszystko to sprawia, że ten wózek z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Poznaj Premium Class!

Stelaż został wykończony na wysoki połysk (Aluminium High Gloss). Wygodny przycisk ułatwia szybkie składanie stelaża.

Aluminiowy profil estetycznie wykańcza gondolę, a wstawki z eko-skóry dodają jej uroku. Dno gondoli zostało pokryte folią imitującą karbon, co sprawia, że wózek prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

Pompowane koła w wózku Bresso Premium Class zostały wykończone na wysoki połysk.

Atrakcyjne bizy i delikatne detale wykańczające tapicerkę sprawiają, że wózki z serii Premium Class zdecydowanie przyciągają uwagę.

Do wózka dołączono praktyczną torbę pielęgnacyjną, dzięki której podczas spaceru można mieć wszystkie niezbędne akcesoria przy sobie.

 

Kolorystyka